Využite svoje schopnosti lídra a nastavte správne fungovanie celého oddelenia! Staňte sa Manažérom backoffice oddelenia!

13.01.2020 AuJob s.r.o. - Personálny servis

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Vrcholový manažment; Vedúci oddelenia
Ponúkaný plat (základná mzda): od 2000 BTT
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne.

Čo Vám táto pozícia prinesie?
• Jednoznačne zlepšíte svoje líderské schopnosti. Od Vás bude totižto závisieť organizácia,koordinácia a výkony celého tímu.
• Zlepšíte svoje komunikačné schopnosti a to aj v cudzích jazykoch. Budete v kontakte s viacerými európskymi krajinami.
• Stanete sa členom úspešnej medzinárodnej spoločnosti, vďaka čomu zlepšíte svoje postavenie na trhu práce.

Čo budete vlastne ako Manažér poistného oddelenia poistenia robiť?
• v prvom rade manažovať svoj tím a to tak, že budete
- implementovať zmeny, ktoré sa budú týkať rôznych softvérov a procesov v spoločnosti
- starať sa o dodržiavanie stanovených pravidiel a cieľov
- kontrolovať kvalitu oddelenia
- vyhodnocovať vyriešené prípady
• spolupracovať s oddeleniami v podporovaných krajinách a riadiť vzniknuté problémy
• zabezpečovať dodržiavanie dohodnutej úrovne poskytovaných služieb

Iné výhody:

Znalosti:
Ms Office - pokročilý
Outlook - pokročilý
Cudzie jazyky:
Aj - B2+/C1
Osobnostné predpoklady:
prezentačné zručnosti, timový hráč
skúsenosti z oblasti ako je poisťovníctvo, customer service a podobne

Dokážete nasmerovať, riadiť a kontrolovať tím? Ak ste odpovedali ÁNO, hľadáme práve Vás!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (expert - C2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Čo sa od Vás očakáva?
Jednoducho by ste mali byť prirodzený líder, ktorý nemá problém komunikovať v Anglickom jazyku a mať:
• minimálne 1-2 roky skúseností na podobnej pozícii
• skúsenosť s vedením menšieho tímu
• skúsenosť na poistnom oddelení/customer service oddelení a podobne výhodou