Nová spoločnosť hľadá pracovníkov na pozíciu operátor výroby podlahových krytov do automobilov - Vráble

07.12.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Hlavná 1792/58A, Vráble
okres Levice, okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 650 EUR
od 650€ (700€ po mesiaci) + 20% osobné ohodnotenie + zákonné príplatky + stravné lístky (od 930brutto)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- obsluha stroja - výroba kompozitu
- orezanie strojom na požadovanú veľkosť
- obsluha výrobných liniek
- termoformovanie, napeňovanie
- konečná montáž krytov podlahy a batožinového priestoru osobných automobilov

Iné výhody:

- Zabezpečená strava
- od 650€ (700€ po mesiaci)+ 20% osobné ohodnotenie + zákonné príplatky + stravné lístky
- priemerná mesačná hrubá mzda sa pohybuje od 930€ do 1360€

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

- manuálna zručnosť
- prechádzajúce skúsenosti vo výrobe automotive
- ochota pracovať na zmeny
- vhodné pre mužov
- pracuje sa na 2 zmeny ale bude sa prechádzať na 3 zmenku
- ubytovanie a dopravu neposkytujeme
- viazačský alebo žeriavnický preukaz výhodou, nie podmienkou
- VZV preukaz výhodou, nie podmienkou