Samostatný asistent projektového manažmentu

31.10.2019 Mgr. Marcela Galbová
Miesto práce: Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Trenčín
Trenčín
Hurbanova 23
91101

Typ pracovnej ponuky: Administratíva; Asistent
Ponúkaný plat (základná mzda): 728 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
728 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
12. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
14. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaPersonalistika, administratíva a služby zákazníkom

Náplň (druh) práce
Hlavná náplň práce:
• Evidovanie prijatej a odoslanej korešpondencie
• Vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie.
• Práca s informačnými systémami.
• Zabezpečovanie bežných kancelárskych potrieb a pracovných pomôcok.
• Obsluha bežných kancelárskych zariadení (počítač, fax, kopírka, viazačka).
• Spracovávanie rôznych podkladov pre Projektového manažéra
• Komunikácia s klientami a externými partnermi.
• Zodpovednosť za zverenú hotovosť, vklady a výbery finančných prostriedkov z bánk.
• Práca s dokumentáciou – zakladanie, triedenie, vyhľadávanie, evidovanie, archivácia.
• Príprava podkladov pre obchodné a klientske stretnutia a rokovania.
• Organizovanie klientskych a osobných stretnutí Projektového manažéra.
• Zabezpečovanie kompletnej starostlivosti o klientov, príprava a podávanie občerstvenia.
• Absolvovanie služobných ciest a rokovaní.
• Vypracovávanie zápisníc z pracovných porád a rokovaní.
• Spracovávanie podkladov a vytváranie prezentácií.
Profil uchádzača:
• Skúsenosti s prípravou a realizáciou projektov v oblasti európskych štrukturálnych a investičných fondov
• Ovládanie Microsoft Excel, Microsoft Word, PowerPoint
• Príjemné a seriózne vystupovanie
• Výborné komunikačné a organizačné schopnosti
• Zodpovedný prístup k práci
• Tímový hráč
• Samostatnosť, spoľahlivosť, systematickosť
• Komunikatívnosť a empatia
• Požadované vzdelanie: Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa, Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Pozícia je vytvorená v rámci projektu "Podpora pracovných miest o oblasti projektového manažmentu"

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Mgr. Marcela Galbová
Piaristická 13
91101 Trenčín
Slovensko