REFERENT PRÁVNYCH SLUŽIEB

26.11.2019 Mesto Považská Bystrica

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Považská Bystrica
Považská Bystrica
Centrum 2
01713

Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Štátna a verejná správa; Referent
Ponúkaný plat (základná mzda): 832 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
832 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
13. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
14. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

SamosprávaSúdnictvo, prokuratúra, právo a podobné oblasti

Náplň (druh) práce
- vypracúvať právne analýzy zmlúv a ďalších dokumentov,
- pripravovať stanoviská vo veciach legislatívy týkajúcej sa mesta,
- zastupovať mesto v konaniach pred súdmi a inými orgánmi štátnej správy,
- prejednávať priestupky,
- spolupracovať pri riešení majetkovo-právnych záležitostí,
- spolupracovať s ostatnými odbormi pri riešení právnych problémov,

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Ďalšie požiadavky:

Mesto Považská Bystrica
príjme do zamestnania

REFERENTA PRÁVNYCH SLUŽIEB

na zastupovanie rodičovskej dovolenky,
s nástupom podľa dohody.

Požadujeme:
• ukončené VŠ vzdelanie II. stupňa – právnická fakulta,
• prax v odbore výhodou,
• znalosť všeobecne záväzných právnych predpisov z oblasti samosprávy a ďalších predpisov najmä z oblasti správneho a občianskeho práva,
• znalosť práce s PC (WORD, EXCEL, internet, elektronická pošta...),
• vodičský preukaz skupiny B,
• znalosť anglického jazyka na úrovni mierne pokročilý,
• výhodou sú skúsenosti v oblasti samosprávy,
• osobnostné predpoklady: samostatnosť, kreativita, vysoké pracovné nasadenie, komunikatívnosť, dobré vyjadrovacie schopnosti, analytické myslenie, flexibilita, presnosť a zodpovednosť, odolnosť voči stresu, schopnosť tímovej spolupráce,
• spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu,
• trestná bezúhonnosť.

Uchádzač, ktorý chce byť zaradený do výberového konania, musí predložiť:
• žiadosť o prijatie do pracovného pomeru,
• profesijný štruktúrovaný životopis s uvedením celkovej doby dosiahnutej praxe,
• potvrdenie o dĺžke praxe v požadovanom odbore,
• fotokópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom stupni vzdelania v požadovanom odbore (nevyžaduje sa, aby bola úradne overená),
• fotokópiu vodičského preukazu skupiny B.

Nástupný plat: 832 € brutto

Žiadosti spolu so štruktúrovaným profesijným životopisom doručte v termíne do 27. 11. 2019 do 12,00 hod. na adresu:
Mestský úrad
Centrum 2/3
017 13 Považská Bystrica

Bližšie informácie získate na t. č. 042/4305225 a na e-mailovej adrese email

Poznámka:
Informácie o spracúvaní osobných údajov podľa článku 13 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov sú zverejnené na webovom sídle prevádzkovateľa www.povazska-bystrica.sk.