Účtovník

11.12.2019 ZBOJSKÁ, s.r.o.
Miesto práce: Prevádzka reštaurácie Salaš, Zbojská
Brezno
Typ pracovnej ponuky: Účtovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 - 1500 EUR
dohodou, na základe osobného pohovoru
Termín nástupu do práce: od 1.1.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Zodpovednosť za vedenie účtovníctva v spoločnosti
- Sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch a kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo
- Zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie v celej šírke finančného účtovníctva
- Inventarizácia záväzkov, pohľadávok, majetku. Vedenie skladového, mzdového a majetkového účtovníctva
- Príprava štatistických výkazov a podkladov pre potreby auditu a daňového poradenstva
- Spolupráca s kontrolnými a daňovými orgánmi štátnej správy
- Vypracovávanie daňových priznaní a vyhotovovanie hlásení o DPH
- Vypracovávanie analýz a správ podľa požiadaviek vedenia spoločnosti, zodpovednosť za mesačné, štvrťročné a ročné závierkové práce
- Zabezpečovanie každodenných pracovných aktivít týkajúcich sa účtovníctva

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vhodné pre osoby so ZP: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Word

zodpovednosť, flexibilita, komunikatívnosť, precíznosť, pozornosť, spoľahlivosť, zodpovednosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

V prekrásnom prostredí Národného parku Muránska planina v sedle Zbojská Vás víta malá reštaurácia Salaš Zbojská. Nájdete tu príjemné prostredie pri chutných tradičných jedlách a špecialitách z baraniny, ktoré Vám spestrí obsluha v krojoch, miestna ľudová hudba a milé zvieratká.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné jedálenské služby

Adresa:

ZBOJSKÁ, s.r.o.
Hlavná 62
Pohronská Polhora
Slovenská republika
www.zbojska.sk

Kontaktné údaje:

Mariana Pančíková
Hlavná 62, Pohronská Polhora, 976 56, Slovenská republika
Tel: 0910989990