Brigáda v HR popri škole s francúzskym jazykom (Ref. č.: 1-26-33829/PF)

10.12.2019 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Ľudské zdroje a personalistika
Ponúkaný plat (základná mzda): 400 EUR
400 - 500 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Na naše oddelenie Corporate soutions & Finance v spoločnosti Grafton hľadáme študenta, ktorý by chcel brigádu počas školy a chce byť tam kde sa deje veľká čast recruitmentu na trhu.

Momentálne je nás na oddelení 10 a hľadáme niekoho, kto sa k nám pripojí a bude našou veľkou oporou pri komunikácii s kandidátmi.

U nás ti dáme priestor naučiť sa veľa nových vecí, nepotrebujeme pána/pani zemegule, stačí ak máš chuť:

- komunikovať s uchádzačmi o pracovné pozície
- pozývať kandidátov na pohovory
- spoznať HR otázky a to, čo sa za nimi skrýva
- využívať aktívne svoje jazyky
- pracovať v interných systémoch
- podieľať sa na chode HR agentúry

Iné výhody:

U nás žiadne táckarne. Na obed s kolegami si zájdete do niektorej z príjemných reštaurácií v starom meste.

Výbornú čerstvo pomletú kávičku si však radšej vychutnávame v našej kuchynke rovnako ako aj ostatné bezodné nápoje.

Vitamíny po celý rok vám dodá ovocie do práce. Vždy iné a starostlivo vybrané.

Pracujeme s plným nasadením, ale rovnako si aj užívame naplno napríklad aj na našich chýrnych teambuildingoch. Príležitostí byť spolu po práci je však aj počas celého roka veľa.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Francúzsky jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

Nehľadáme len posilu, ale parťáka/parťáčku, ktorá:
- má anglický a francúzsky jazyk na komunikatívnej úrovni
- sa nebojí komunikovať s klientmi na rôzne témy
- má zmysel pre detail
- vie riešiť veci efektívne
- očakáva že práca nieje len práca ale aj zábava