Brigáda na december pri predaji pyrotechniky v Svidníku

14.12.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Svidník
okres Svidník
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Dokladač tovaru, merchandiser, Pokladník, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 4 EUR/hod.
4,50€ bonus/hod. + príplatky za soboty a nedele
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- predaj pyrotechnických výrobkov na ploche supermarketu
- manipulácia, dohľad a vydávanie pyrotechniky v obchodnom reťazci
- práca s registračnou pokladňou
- zdarma získate preukaz s platnosťou na 5 rokov
- zaujímavý zárobok bez fyzickej námahy

Iné výhody:

- zaujímavé finančné ohodnotenie
- fyzicky nenáročná práca v stoji
- školenia na získanie certifikátu, ktorý Vám zostane (platnosť 5 rokov)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

- zdravotný preukaz na prácu s potravinami podmienkou - vybavíte si u obvodného lekára
- pyrotechnický preukaz - zabezpečíme bezplatné školenie (získate pyrotechnický preukaz platný 5 rokov)
- vek nad 18 rokov
- zodpovednosť, spoľahlivosť, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť