Pomocná sila pri príprave stravy v závodnej kuchyni

02.11.2019 Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina
Miesto práce: Slovensko
okres Žilina
Žilina
Vojtecha Spanyola 43
01207

Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Pomocný pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 540 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Práca za výhodných podmienok. 100€ mesačne dochádzkový bonus.
Možnosť pracovného pomeru na dobu neurčitú po zapracovaní sa. Možnosť ďalšieho vzdelávania. Celozávodné stravovanie. Príspevky zo sociálneho fondu. Týždeň dovolenky naviac.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
540,75 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
13. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaGastronómia

Náplň (druh) práce
Pomocná sila pri príprave stravy v závodnej kuchyni pre pacientov a zamestnancov nemocnice. Práca v striedavých zmenách.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:30
do 18:30

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Prax v kuchyni, pracovitosť a tímova spolupráca vítaná. Len vážni záujemcovia o prácu.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina
01207 Žilina
Slovensko
Tel: +421415110682