Hlavný účtovník v personálnej agentúre

22.11.2019 ATENA - SMART CARE, s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Banská Bystrica
Banská Bystrica
Námestie SNP 14
97401

Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Ľudské zdroje a personalistika; Hlavný účtovník, Účtovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1600 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- Žiadne nadčasy, nakoľko pracovné činnosti sú rozdelené medzi kolegov
- Flexibilná pracovná doba
- Bezplatné ubytovanie v centre mesta v novozrekonštruovaných a plne zariadených bytoch
- Nadštandardné platové ohodnotenie
- Možnosť navýšenia platu
- Výkonnostné prémie
- Príjemné pracovné prostredie a firemná kultúra - môžete si pozrieť video cez nasledujúci link:
- Strava zabezpečená formou gastro kariet Calio
- Služobný smartfón aj na súkromné účely s internetom a neobmedzeným paušálom pre volanie v rámci EÚ
- Maximálna podpora nášho pracovného tímu
- Perspektívne zamestnanie v každoročne rastúcej spoločnosti
- Pravidelné firemné akcie a teambuildingy na Slovensku aj v zahraničí
- Firemné výlety, ktoré sú organizované každé 3 mesiace
- Týždenne, mesačne, kvartálne a ročne realizujeme zaujímavé súťaže o atraktívne ceny
+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1600 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
12. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
13. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika

Náplň (druh) práce
Hľadáme pre našu personálnu agentúru hlavného účtovníka, ktorého hlavou náplňou práce bude:

- zodpovednosť za vedenie účtovníctva a nastavenie procesov
- zodpovednosť za inventarizáciu účtov
- zodpovednosť za podklady potrebné k auditu, rozdelenie výsledku hospodárenia, tvorba zákonného rezervného fondu
- zostavenie a zaslanie štvrťročných výkazov bankám
- mesačná kontrola zaúčtovania miezd
- zodpovednosť za kompletizáciu a podanie daňového priznania k DPH a prepočet koeficientu pre pomerné odpočítanie DPH
- zodpovednosť za kompletizáciu a podanie daňového priznania dane z príjmu, dane z motorových vozidiel, dane z nehnuteľnosti
- komunikácia s daňovým poradcom, audítorom, daňovým úradom a inými orgánmi štátnej správy
- plánovanie, riadenie a kontrolovanie všetkých finančných aktivít v rámci spoločnosti.
- pravidelné vykonávanie finančných analýz, sledovanie nákladovosti spoločnosti ako aj jednotlivých projektov a predkladanie ekonomických
analýz riaditeľovi spoločnosti.
- zodpovednosť za bezproblémový chod ekonomického oddelenia v rámci spoločnosti.

Viac informácií:

Video:

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • samostatnosť

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Požadujeme pracovné skúsenosti na pozícii účtovník v poslednom období
Zodpovednosť, spoľahlivosť, ochota pracovať, precíznosť, trpezlivosť, analytické myslenie
Znalosť účtovného programu SOFTIP Profit výhodou

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • pozornosť