Jedinečná príležitosť aj pre IT absolventov! Staň sa Customizing expertom a pracuj na projektoch po celom svete! (Ref. č.: PR/022047)

25.01.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; Databázový analytik, IT analytik, IT/Technical Support Specialist, Programátor, Systémový administrátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 - 1600 € Brutto v závislosti od seniority + performance bonus
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Baví ťa oblasť Telco a chceš nakopnúť svoju kariéru v IT? Chcel by si v rámci svojich projektov spoznať kus sveta? Potom si na správnom mieste.
* Hľadáme mladých ľudí so záujmom rozvíjať sa v najnovších technológiách v Telco oblasti.
* Budeš zastrešovať expertný customizing chargingových a billingových systémov pre najväčších svetových operátorov,
* pracovať na zaujímavých projektoch spojených s tarifnými systémami, či komplexnou migráciou, zastrešovať troubleshooting.
* Dostaneš kompletné zaškolenie a mentoring, príležitosť získať rôzne certifikáty a popri tom všetkom pocestuješ aj kus sveta.
* Sám si naplánuješ dĺžku svojich pracovných ciest ako aj rýchlosť svojho kariérneho rastu - všetko je len na TEBE!

Iné výhody:

* mentoring, školenia, konferencie;
* práca v medzinárodných tímoch;
* možnosť kariérneho rastu;
* možnosť cestovať
* možnosť pracovať na projektoch pre najväčích svetových operátorov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

Iné znalosti:

Administrácia UNIX/Linux, Používateľ UNIX/Linux, SQL, XML

* aspoň základné znalosti (nemusíš ovládať všetky):
* programovanie;
* SQL;
* XML;
* Unix/Linux;
* SS7, DIAMETER, LDAP;
* Podmienkou je:
* Unix - základná znalosť
* anglický jazyk - hovorený aj písomný prejav;
* ochota a chuť cestovať;