Kvalifikovaní stavební pracovníci a remeselníci

02.11.2019 STJ s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Prešov
Prešov
08001

Typ pracovnej ponuky: Reality a stavebníctvo; Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Práca s tradičnými aj netradičnými materiálmi a technológiami.
Školenia na Slovensku a v zahraničí.
Vyššia mzda a ďalšie výhody po zapracovaní.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
800 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
12. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
13. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

StavebníctvoRemeslá a osobné služby

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Prosíme uchádzačov, aby nám zaslali svoje životopisy.

Náplň (druh) práce
Vykonávanie výrobných činností v stavebnej spoločnosti.
Realizovanie protišmykových technológií, odborné stavebné práce - murár, obkladač, omietkar, montér suchých stavieb, iné.
Obsluhovanie, nastavovanie a riadenie výrobných prístrojov a zariadení.
Zodpovednosť za dodržiavanie výrobných a technologických postupov.
Vykonávanie rôznych odborných a pomocných prác súvisiacich s výrobným procesom.
Prísne dodržiavanie predpisov BOZP (bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci).
Skúšobná doba 3 mesiace.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Ďalšie požiadavky:

Serióznosť, remeselná zručnosť, samostatnosť, kreativita, zodpovednosť, príjemné vystupovanie.
Prax v odbore stavebníctva je nutnosťou.
Ostatné informácie poskytneme pri osobnom pohovore.
Budeme oslovovať len uchádzačov, ktorí sú odborne spôsobilí (skúsených remeselníkov).
Hľadáme profesionálov na dlhodobú spoluprácu.
Prosíme uchádzačov, aby nám zaslali svoje životopisy.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

STJ s.r.o.
Levočská 125
08001 Prešov
Slovensko