Auditor pre ISO/Koordinátor systému kvality

05.12.2019 TATRAVAGÓNKA, a.s.
Miesto práce: Košice, okres Spišská Nová Ves; Levoča, Liptovský Mikuláš, Poprad, Prešov, Spišská Nová Ves, Stará Ľubovňa
Typ pracovnej ponuky: Auditor, Kontrolór, Špecialista ISO
Ponúkaný plat (základná mzda): 950 EUR
950€ a viac (v závislosti od praxe a odborných skúsenosti)+ 50€ dochádzkový bonus, mesačné prémie do 20% (do 180€), dovolenková a vianočná odmena.

Pri základnej zložke mzdy 950€ je možné dosiahnúť priemernú mesačnú mzdu 1250€.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme kolegyňu/kolegu s aktívnou znalosťou nemeckého jazyka, ktorý bude zabezpečovať vypracovanie, zavádzanie a udržiavanie procesov potrebných pre systém manažérstva kvality.

◦Implementovanie a udržiavanie systému manažérstva kvality podľa ISO 9001,
◦kontrola realizácie politiky a cieľov kvality v spoločnosti,
◦koordinovanie certifikácie systému manažérstva, výrobkové certifikácie a styk s kontrolnými organizáciami,
◦navrhovanie plánu interných auditov
◦koordinovanie a vykonávanie interných auditov.

Miesto výkonu práce je POPRAD.

Iné výhody:

◦Odmeny pri výročiach,
◦dovolenková a vianočná odmena,
◦vstup do fitka GOLEM len za 2 €/mesačne,
◦jazykové kurzy- zdarma,
◦poukážky na regeneráciu RELAX PASSY dvakrát ročne (60€),
◦akcie pre zamestnancov a ich rodiny - firemná lyžovačka, rodinný deň, Mikuláš, Vagonárske korčuľovanie a množstvo ďalších podujatí.

◦V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite žiadosť so štruktúrovaným životopisom.
◦Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo.
◦Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (pokročilý - C1)
Vhodné pre absolventov: Nie

◦Znalosť normy ISO 9001:2008 a novšie vydania,
◦skúsenosť s výkonom interných auditov- výhodou,
◦ovládanie nástrojov Lean, Sig Sigma- výhodou,
◦nemecký jazyk aktívne- podmienka, znalosť druhého cudzieho jazyka- výhodou,
◦organizačné schopnosti, komunikatívnosť, precíznosť.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Strojárska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou nákladných vagónov a ich komponentov.

Oblasť pôsobenia:

Výroba železničných lokomotív a vozového parku

Adresa:

TATRAVAGÓNKA, a.s.
Štefánikova 887/53
Poprad
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Nikola Hroncová
Štefánikova 887/53, Poprad, 05801, Slovenská republika