Obchodný manažér /pre francúzsky hovoriacich zákazníkov/

09.11.2019 POLYGRAF PRINT spol. s r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
okres Prešov
Prešov
Čapajevova 44
08001

Typ pracovnej ponuky: Obchod; Finančný manažér, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- zaujímavá práca v medzinárodnom obchode, v mladom a dynamickom kolektíve
- stabilita a perspektíva spoločnosti
- samostatnosť pri riešení pracovných úloh
- pružná pracovná doba
- pri obojstrannej spokojnosti možnosť predĺženia zmluvy

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
750 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
12. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 6

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklama

Náplň (druh) práce
Zodpovednosť za prezentáciu a predaj výrobných kapacít a služieb francúzsky hovoriacim zákazníkom.
Náplň práce: komunikácia s našimi súčasnými a potenciálnymi zákazníkmi, rozvoj a udržiavanie výrobných vzťahov medzi našou firmou a zákazníkmi, vypracovanie cenových ponúk a obchodných kontraktov, komplexné spravovanie zákaziek počas ich realizácie, sledovanie celého priebehu zákazky od príchodu zmluvy až po expedíciu hotových výrobkov.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:30

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • vyjednávanie
  • kultivovaný písomný prejav
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • francúzsky - vysoká: C1 a C2

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Open Office - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- aktívna znalosť francúzskeho jazyka slovom a písmom podmienkou
- znalosť druhého jazyka (anglický, nemecký) výhodou
- organizačné a komunikačné schopnosti
- zodpovednosť a flexibilita
- ochota pracovať s plným pracovným nasadením
- príjemné vystupovanie
- skúsenosti v oblasti obchodu a polygrafie výhodou

V prípade záujmu o nami inzerovanú pracovnú pozíciu zašlite žiadosť a životopis elektronicky na náš e-mail: email
Do predmetu správy uveďte názov pozície o ktorú sa uchádzate. Uveďte aj telefonický kontakt na Vás.
Súčasne predložte súhlas s uchovaním a spracovaním osobných údajov v tomto znení:
Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti POLYGRAF PRINT spol. s r. o., so sídlom Čapajevova 44, Prešov po dobu 6 mesiacov. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v súlade so zákonom číslo 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich podkladoch poskytnete, považujeme za dôverné v zmysle už citovaného zákona o ochrane osobných údajov. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.
Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovaní a zaradení do výberového procesu budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky na znalosť jazyka.
Ďakujeme za pochopenie.

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • cieľavedomosť
  • komunikatívnosť