Obchodný manažér

11.12.2019 Bodycote Slovakia s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Banská Bystrica
Vlkanová
Matuškova 48
97631

Banská Bystrica
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Finančný manažér, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1800 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 1. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

• Spolufinancovanie športových aktivít prostredníctvom balíčka MultiSport

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1800 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 1. 2020

Dátum pridania ponuky:
12. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)Obchod, marketing a reklama

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Pohovor a oboznámenie s pracovnou pozíciou osobne

Náplň (druh) práce
- tvorba obchodného plánu spoločnosti na základe aktuálneho vývoja na trhu a jeho pravidelná aktualizácia a revízia na mesačnej báze, tvorba marketingovej stratégie
- aktívna komunikácia s novými a aktuálnymi zákazníkmi na dennej báze
- príprava cenových ponúk pre existujúcich a nových zákazníkov
- zabezpečovanie vonkajšej komunikácie medzi zamestnávateľom a tretími stranami s cieľom získania nových zákaziek pre zamestnávateľa
- kontinuálne sledovanie jednotlivých zákaziek spoločnosti, vyhodnocovanie ich úspešnosti a ziskovosti, tvorba požadovaných výkazov zo strany zamestnávateľa týkajúcich sa obchodnej činnosti
- zamestnanec bude na základe znalostí trhu a jednotlivých skontaktovaných zákazníkov aktívne navrhovať rozvoj technologického smerovania spoločnosti, bude spolupracovať na strategickom rozvoji spoločnosti a jej smerovaní na trhu
- vykonávanie ostatných činností spojených s prevádzkou spoločnosti zamestnávateľa v zodpovednosti obchodného zástupcu
- zamestnanec musí spracovávať správu o jeho činnosti, ktorá musí obsahovať minimálne:
o zoznam navštívených zákazníkov s ich identifikačnými údajmi a menom navštívenej osoby
o skrátený zápis z rokovaní s existujúcim alebo potencionálnym obchodným partnerom, ktorý bude vypovedať o aktuálnej obchodnej situácii medzi spoločnosťou a zákazníkom a obsahovať prípadné výhľady na budúcu spoluprácu
o predmet činnosti navštíveného zákazníka, stručná špecifikácia jeho potrieb a informácia, s kým spolupracuje (ak je dostupná)
- týždenný výkaz realizovaných ciest formou cestovného výkazu

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:30
do 16:00

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
  • Podskupina B1

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný písomný prejav
  • organizovanie a plánovanie práce
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť
  • rozhodovanie
  • tvorivosť (kreativita)

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Open Office - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá
  • Lotus Notes - pokročilá
  • Internet - pokročilá
  • CATIA - elementárna
  • Microsoft Access - elementárna

Osobnostné predpoklady
  • cieľavedomosť
  • asertivita
  • komunikatívnosť
  • praktické myslenie
  • spoľahlivosť
  • precíznosť (presnosť)