Alergológ / Imunológ - Bratislava

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Poskytovanie špecializovanej zdravotnej starostlivosti v ambulancii klinickej imunológie a alergológie
  • Diagnostika a liečba akútnych a chronických ochorení v odbore klinická imunológia a alergológia
  • Vyhodnocovanie výsledkov laboratórnych vyšetrení vo vzťahu k zdravotnému stavu pacienta
  • Predpisovanie liekov a zdravotníckych pomôcok
  • Úzka spolupráca s inými odbornými lekármi a lekármi primárnej zdravotnej starostlivosti
  • Vedenie záznamov o zdravotnom stave pacientov v elektronickej podobe
  • Vykazovanie zdravotných výkonov zmluvným zdravotným poisťovniam
Benefity a ďalšie výhody:
  • mzda 2000 € brutto/mesiac
  • firemné akcie = teambuilding-y, vzdelávanie
  • zamestnanecké zľavy na nákup tovaru v priľahlej lekárni
  • preplatenie dopravy do práce pri dochádzaní mimo BA
  • preplatenie športových aktivít = kartička Multisport
  • príspevok pri životných udalostiach, príspevok pri dosiahnutí pracovného jubilea, vianočné odmeny
  • príspevok v plnej výške na členské v komore
  • ďalšie benefity predstavené na pohovore
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Všeobecne požadované znalosti:
  • požadované VŠ vzdelanie II./III. stupňa s atestáciou v špecializačnom odobore Klinická imunológia a alergológia
  • príjemné vystupovanie
  • propacientský prístup