Operátor výroby vo Veľkom Mederi

13.12.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Veľký Meder
okres Komárno
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Pomocný pracovník, Robotník, Zvárač
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,22 EUR/hod.
3,22 €/hod + 3,90 € SL + bonus 120 €
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- pomocné práce na oddelení v zvarovni
- lisovanie a zváranie kovových komponentov pre automobilový priemysel
- práca s kovom

- ponuka je vhodná pre mužov aj ženy
- zváračské oprávnenie nie je potrebné
- tri 8-hodinové zmeny (striedanie po týždni)
- možnosť nadčasov v sobotu

MZDA
- 3,22 €/h brutto
- SL 3,90€
- bonusy do výšky 120€

PREPRAVA ZDARMA PO TRASE:

Komárno - Nová Stráž - Zlatná na Ostrove - Okoličná na Ostrove - Tôň - Bodza - Veľký Meder

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno