Krupierka - čašníčka

05.12.2019 Rebuy Stars Lottery s. r. o. - Rebuy Stars ZV
Miesto práce: Kasíno Rebuy Stars Zvolen,
Obchodná 9520/4, Zvolen

okres Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Krupiér
Ponúkaný plat (základná mzda): 5 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: od 13.11.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- obsluha elektronických výherných prístrojov a zariadení
- zákaznícky servis, poskytovanie občerstvenia hráčom, vytváranie príjemnej atmosféry
- práca s finančnou hotovosťou, vyplácanie výhier zákazníkom
- práca na zmeny aj v nočných hodinách

Iné výhody:

- atraktívna práca v silnej a stabilnej spoločnosti v prostredí luxusných, moderných a bezpečných prevádzok
- práca v mladom kolektíve
- možnosť získať osobné ohodnotenie - prémie
- pracovná uniforma (šaty)
- stravné lístky
- kompletné zaškolenie na pozíciu

Životopis zasielať na doleuvedenú e-mailovú adresu. Spolu so životopisom prosíme zasielať aj aktuálnu FOTO!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Chcete byť súčasťou mladého a úspešného tímu?
Chcete pracovať v luxusnom prostredí so zaujímavými ľuďmi?

Samozrejmosťou je profesionálne riadenie celej spoločnosti a zároveň ľudský prístup. Prídte sa sami presvedčiť a zoznámiť s našimi manažérmi a kolegami!

Radi Vás uvítame osobne v ktorejkoľvek našej prevádzke.

Viac nájdete:
www.rebuystars.sk

Rebuy Stars Lottery s.r.o., spoločnosť, ktorá prevádzkuje pokrové kluby a hazardné zariadenia v luxusných herniach na Slovensku.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti herní a stávkových kancelárií

Adresa:

Rebuy Stars Lottery s. r. o.
Zámocká 30
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Oravec
Zámocká 30, Bratislava, 811 01, Slovenská republika