Klientský pracovník, Obchodný vedúci

04.12.2019 Miloš Svrček
Miesto práce: Žilinský kraj; okres Nové Mesto nad Váhom, Považská Bystrica, Púchov, okres Trenčín
Typ pracovnej ponuky: Finančný poradca, Klientský poradca, Vedúci oddelenia
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Možnosť ovplyvňovať si výšku príjmu.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, vedľajší, živnosť
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Sprostredkovanie informácií pre klienta v oblasti finančného trhu. Budovanie a vedenie obchodnej siete.

Iné výhody:

Flexibilný pracovný čas, kariérny rast, sebarealizácia

v prípade záujmu nám zašlite váš životopis. Následne Vás budeme kontaktovať ohľadom termínu pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním informácií klientom.

Oblasť pôsobenia:

Správa finančných trhov

Adresa:

Miloš Svrček
137
Rudinka
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

137, Rudinka, 02331, Slovenská republika