Regionálny obchodný manažér v oblasti kávy

31.07.2020 ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Miesto práce: Práca vyžaduje cestovanie. Väčšina času je trávená v BA.
Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj
Typ pracovnej ponuky: Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1900 EUR
1900 eur brutto + variabilná zložka mzdy
Termín nástupu do práce: od 1.1.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Máte v sebe vášeň obchodníka? Viedli ste tím ľudí a ste milovníkom kávy? Máme pre vás neodolateľnú ponuku! Hľadáme regionálneho obchodného manažéra pre západné Slovensko.

Vašou náplňou práce bude najmä:
* udržiavanie dobrých vzťahov s už existujúcou klientelou
* aktívne hľadanie nových zákazníkov
* vedenie obchodného tímu (6 zamestnancov)
* cenotvorba, reportovanie vedeniu
* zúčastňovanie sa na promo-akciách

Iné výhody:

* práca v medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
* motivujúce platové ohodnotenie (fix + vario zložka)
* firemné auto aj na súkromné účely + notebook a telefón
* flexibilný pracovný čas
* príjemné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

* skúsenosť s vedením ľudí podmienkou
* vodcovské schopnosti
* silné negociačné zručnosti
* zodpovednosť
* proaktívny prístup k práci
* flexibilita