ČSOB

HR asistent (brigádnik) pre ČSOB Bratislava

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Láka Ťa svet HR a chcel/a by si rožširovať svoje obzory v tejto oblasti? Máme pre Teba skvelú príležitosť! Tvoja pravidelná agenda bude:
*Tvorba pracovných inzerátov a ich samotné publikovanie Selekcia prijatých CV, predvýber kandidátov, telefonický screening kandidátov Aktívne oslovovanie uchádzačov cez Linked In a Profesiu Organizovanie pohovorov
*Komunikácia s hiring manažérmi a HR konzultantmi
*Spoluúčasť pri výberových konaniach
*Práca na rozličných HR projektoch

Upresnenie platových podmienok

4 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

mzda: 4 €/hod
veselý kolektív :) účasť na poradách, pohovoroch, interných workshopoch
kvalitné zaškolenie
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine v novej budove centrály

Druh pracovného pomeru

brigáda

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

*študent/-ka VŠ (ideálne 2,3,4 ročník)
*MS Office
*Anglický jazyk - B1
*Užívateľská skúsenosť s Linkedin výhodou Komunikatívnosť, časová flexibilita, zodpovednosť, kreativita, organizačné schopnosti

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie