Referent účtovania (vedúci referátu)

17.03.2020 Mesto Pezinok

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Pezinok
Pezinok
Radničné nám. 7
90214

Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Štátna a verejná správa; Referent
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- zázemie stabilného mestského úradu
- príjemné pracovné prostredie a práca v profesionálnom kolektíve
- skrátený týždenný pracovný čas na 37,5 hod
- 5 dní dovolenky navyše
- odmeny pri životných jubileách
- príspevok na regeneráciu pracovnej sily
- výhody zamestnanca mesta

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
11. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
9. 1. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaSamospráva

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Požadované doklady:
- žiadosť a životopis
- čestné vyhlásenie o bezúhonnosti
- súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Dátum a miesto podania žiadosti o účasť na VK: žiadosti spolu s požadovanými naskénovanými dokladmi zasielajte prosím výhradne elektronickou poštou na adresu: email do 30.11.2019 s uvedením hesla v predmete: „VK – Referent účtovania (vedúci referátu) “.
Priebeh výberového konania:
Výberové konanie bude prebiehať formou individuálneho rozhovoru (pohovor).

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem, avšak odpovedať budeme len vybraným kandidátom, pozvaným na osobný pohovor, ktorí najviac vyhovujú naším požiadavkám.

Náplň (druh) práce
- riadi, kontroluje, metodicky podporuje referentov účtovania (5),
- vykonáva odborné účtovné a finančné procesy (fakturácia, platobný styk, účtovanie, štatistické výkazy, pohľadávky, inventarizácia, rozpočet...)
- organizuje a koordinuje činnosti referátu zabezpečujúceho vedenie účtovníctva,
- spracováva koncepciu a metodiku finančnej analýzy a finančného plánovania,
- zodpovedá za plánovanie a monitoring čerpania nákladov, spracovávanie účtovnej závierky a účtovných výkazov a pod. ,
- spoluzodpovedá za financovanie a ekonomickú efektívnosť činnosti úradu,
- zodpovedá za kvalitné plnenie úloh, za efektívne hospodárenie riadeného referátu,
- monitoring zmien a analýza potrieb organizácie v oblasti účtovníctva,
- vedie, motivuje a hodnotí podriadených a kontroluje dodržiavanie metodík, právnych predpisov a interných noriem.

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore ekonomický

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

- riadiace a organizačné schopnosti
- pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita)
- analyzovanie a návrh riešenia problémov
- organizovanie a plánovanie práce
- pracovná skúsenosť vo verejnej alebo štátnej správe - výhodou
- práca s ISS Cora Geo vítaná

Ostatné znalosti
Fakturácia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý