Pomocný pracovník v strojárskej (automobilovej) výrobe

25.11.2019 U-Shin Slovakia s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Košický kraj
okres Košice
Košice-Barca
K letisku Budova 1329
04017

Košice
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Pomocný pracovník, Strojník
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,83 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

+ mzdové zvýhodnenie za prácu v sobotu (1,50 €/hod) a v nedeľu (2,99 €/hod)
+ mzdové zvýhodnenie za nočnú prácu (1,20 €/hod)
+ mzda za prácu nadčas (25%, resp. 35% priemerného zárobku)
+ mzda a náhrada mzdy za sviatok (100% priemerného zárobku)
+ tímové motivačné odmeny (20 €/mesiac/osoba)
+ vernostný bonus
+ ďalšie bonusy..

+ možnosti odborného rastu a kariérneho postupu
+ jedáleň priamo v závode s príspevkom na stravovanie
+ čisté prostredie, profesionálný prístup
+ dostupnosť MHD
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
3,83 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
7. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
11. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 6

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Samostatné pohovory

Náplň (druh) práce
- vybaľovanie, čistenie, príprava na montáž a montáž komponentov
- kontrola kvality výrobkov - vizuálna kontrola a triedenie
- dodržiavanie požiadaviek na množstvo vyrobených komponentov
- práca v stoji
- práca v dvojzmennej, trojzmennej prevádzke
v čase 06:00 - 14:00 hod., 14:00 - 22:00 hod., 22:00 - 06:00 hod.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
  • manuálna zručnosť
  • tímová práca

Ďalšie požiadavky:

- zdravotná spôsobilosť a ochota pracovať
- dochvíľnosť
- jemná manuálna zručnosť, pracovné tempo, dôslednosť
- rešpekt