Compliance manager

31.07.2020 Trenkwalder, a.s. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • implementácia, aktualizácia a kontrola procesov týkajúcich sa obehu peňažného manažmentu,
  • identifikácia a systematizácia povinností a rizík compliance,
  • vykonávanie systematických analýz, kontrol, monitoringu a auditu compliance,
  • stanovanie a vyhotovenie štandardov compliance vo forme národných organizačných smerníc, popisy procesov a pracovné pokyny,
  • kontrola a sledovanie dodržiavania definovaných predpisov a štandardov,
  • povinnosť podávania hlásení compliance obchodnému vedeniu spoločnosti,
  • dodržiavanie postupu pri vzniknutých porušeniach compliance,
  • realizácia školení compliance, dokumentácia, vývoj a implementácia nástrojov compliance.
Iné výhody:
  • mzda 2200 € brutto/mesiac,
  • služobný automobil, notebook a mobil,
  • flexibilný pracovný čas,
  • možnosť 13. platu,
  • a iné.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
  • stredoškolské vzdelanie s min. ročnou praxou prípadne vysokoškolské vzdelanie,
  • anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni,
  • MS Office - pokročilá úroveň,
  • prax v oblasti compliance - výhodou,
  • samostatnosť, zodpovednosť, ochota učiť sa novým veciam,
  • analytické myslenie a systematickosť,
  • dobré komunikačné zručnosti.