custom-banner

Sommelier junior

15.09.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Záhorská Bystrica
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Barman
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
od 1000 €/ brutto podľa skúseností
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho klienta Vinotéka & Wine bar , Wine Expert s.r.o.:

hľadáme kolegyňu/kolegu do našej prevádzky v Záhorskej Bystrici.
Ak si komunikatívna/y, zodpovedná/ý, pohostinná/ý, usmievavá/ý, so zmyslom pre čistotu a poriadok. Máš v sebe neuhasínajúcu energiu, chuť a vášeň spoznávať čaro vína a exkluzívnych destilátov zo Slovenska a celého sveta? Pripraviť niečo malé, chutné na prehryzenie, urobiť dobru kávičku a neustále sa vzdelávať. Staň sa členom tímu najlepších somelierov na Slovensku pod jednou strechou.
David Winter, sommelier roka 2014 Gurmán Award,
Tomáša Vyšvádera, sommelier roka 2008 Gurmán Award
Róbert Páleník, sommelier roka 2012 Gurmán Award

Práca zahŕňa:
- Obsluha zákazníkov
- Komunikácia s klientom
- Servis vína, kávy, alko a nealko nápojov
- Príprava malých chuťoviek, záhryzov
- Starosť o celkový chod vínotéky /objednávky a príjem tovaru, príjem akcii
- Čistota pracoviska
- Dodržiavať štandardy
- Degustácie pre klientov vo vínotéke i mimo nej /po dohode a zaškolení /
- Práca s pokladňou
- Prípravné práce pred otvorením a po uzatvorení prevádzky
- Budovanie Wine Expert brandu

Iné výhody:

Ponúkame zaujímavú prácu v kvalitnom a stabilnom kolektíve
*Bonusový program až do 300,- Euro, vyplácaný 2x ročne pri splení interných kritérií
*Perspektívne zamestnanie v profesionálnom kolektíve najlepších sommelierov
*Zamestnanec mesiaca a roka – finančná odmena
*práca v mladom kolektíve
*vzdelávanie sa v oblasti vína a destilátov, školenia, kurzy, degustácie, odborne exkurzie po Slovensku i zahraničí
*zamestnanecké zľavy
*možnosť individuálne si plánovať smeny s kolegami
*dobrá dostupnosť či už MHD, alebo autom

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- CHUŤ PRACOVAŤ
- Silná orientácia na zákazníka
- Prívetivé a ochotné správanie
- Flexibilita
- Komunikatívnosť
- Zmysel pre poriadok a precíznosť
- prax v gastronómii výhodou
- sommelierske kurzy sú výhodou
- zdravotný preukaz