Zarob si pred Vianocami. Dostaneš aj bonus k výplate.

12.12.2019 SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košice
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,50 €
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, vedľajší
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme šikovných operátorov výroby a kontrolórov kvality. Nie je to náročná práca

* Zásobovanie strojov komponentmi, manipulácia so strojmi
* Manipulácia s hotovým tovarom
* Balenie a označovanie hotového tovaru
* Kontrola kvality počas výrobného procesu, evidencia výsledkov kontroly
* Vypĺňanie požadovanej dokumentácie aktuálnymi dátami
* Doprava a ubytovanie zabezpečené

Iné výhody:

* bezplatné ubytovanie, týždenné zálohy
* mesačný bonusový systém aj v skúšobnej dobe
* zmenové príplatky nad rámec zákona
* projektový bonus vo výške 300 €
* príspevok na dopravu - preplácanie autobusu

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

* Precíznosť a jemnosť
* Jemná motorika
* Skúsenosti s výrobou a kontrolou kvality
* Manuálna zručnosť
* Ochota pracovať na zmeny: 3 alebo 4-zmenná prevádzka