Operátor výroby klimatizačných jednotiek do automobilov s dopravou v rámci NR

11.12.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitra - priemyselný park
okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Manažér kvality, Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 730 EUR
730 + 10% + zákonné príplatky + stravné lístky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Montáž klimatizačných jednotiek v stanovenom čase, požadovanej kvalite, podľa predpísaných pracovných postupov
- Obsluhovanie, nastavovanie a riadenie výrobných prístrojov a zariadení
- Kontrolovanie kvality vstupných materiálov, priebežná kontrola kvality výrobkov
- Zodpovednosť za dodržiavanie výrobných a technologických postupov
- Práca je vhodná pre Mužov aj ženy.
- Zaučíme.

Iné výhody:

- Priemerná čistá mzda cca 700€
- Výplata na čas
- Stravné lístky v hodnote 4€ za každý odpracovaný deň dostávate mesiac dopredu
-400€ dochádzkový ročný bonus vyplácaný na 2x
-20€ príspevok na dopravu
- Čisté bezprašné prostredie
- práca v malom kolektíve
- práca na 3 zmeny
- doprava v rámci NR zabezpečená

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

Ochota pracovať na 3 zmeny
Doprava v rámci NR zabezpečená
Ubytovanie neposkytujeme