Dohody o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru - ORD BA - pracovisko Malacky

03.12.2019 Slovenská pošta, a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Malacky
Bratislavský kraj
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): Dohoda o brigádnickej práci študenta – max. 20 hod./týždenne, odmena dohodou, Dohoda o vykonaní práce – max. 350 hod./ročne, odmena 4,00 €
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

spracovanie podaja balíkov, triedenie na jednotlivé smery, nakladanie a vykladanie kontajnerov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie

Osobnostné predpoklady:
presnosť, spoľahlivosť, samostatnosť

Administratívne zručnosti:
základné ovládanie výpočtovej techniky

Špeciálne zručnosti:
nevyžaduje sa