Lekáreň Caritas Martin,Ul.V.P.Tótha 11

07.12.2019 Lekáreň U Dobrého Pastiera s.r.o.
Miesto práce: Ul.V.P.Tótha 11, 036 01 Martin
Žilinský kraj; okres Čadca, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, Ružomberok; Martin
Typ pracovnej ponuky: Farmaceut
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 - 1300 EUR
Termín nástupu do práce: od 1.1.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný, polovičný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

výdaj liekov,,zdravotníckeho materiálu na recept,predaj doplnkového sortimentu, skúšanie a príjem farmaceutických surovín na sklad,kontrola expiráciíí a správneho uloženia sortimentu lekárne, príprava individuálne pripravovaných liekov,retaxácia receptov,spolupráca pri fakturácii na zdravotné poisťovne,príjem zásielok a ukladanie podľa šarží,dodržiavanie správnej lekárenskej praxe

Iné výhody:

úhrada poplatku do lekárnickej komory vo výške 50 %,pracovná obuv a odev,stravné lístky,pracovná doba 8 hodín,voľné víkendy

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre mladistvého: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

lekárenstvo

Oblasť pôsobenia:

Ostatná zdravotná starostlivosť i. n.

Adresa:

Lekáreň U Dobrého Pastiera s.r.o.
Partizánska 25
Sučany
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Magdaléna Krausová
Partizánska 25, Sučany, 038 52, Slovenská republika
Tel: 0908 903 576