Asistent marketingu pre Kariera.sk

07.12.2019 Zoznam, s.r.o.
Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Marketing, reklama, PR; Copywriter, reklamný textár
Ponúkaný plat (základná mzda): 5 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: od 1.1.2020
Druh pracovného pomeru: brigáda, vedľajší
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Redakčná činnosť – tvorba článkov na podporu HR aktivít našich klientov
Písanie vlastných článkov pre portál Karierainfo.sk
Preklady článkov pre portál Karierainfo.sk
Koordinácia spolupráce s marketingovým a obchodným oddelením
Tvorba inovatívnych riešení na propagáciu produktov
Spracovanie analýz, práca s exportom dát

Iné výhody:

Práca v priateľskom kolektíve
Atraktívne firemné benefity
Možnosť čiastočne pracovať z domu

Informácie pre uchádzača:

15 – 20 hodín týždenne
Pozícia je ideálna pre študenta popri štúdiu.
Upozorňujeme uchádzačov, že podmienkou zaradenia do výberového konania je zaslanie životopisu a dvoch vlastných článkov na ľubovoľnú tému z oblasti trhu práce.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Áno

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Word

Pozícia je vhodná pre človeka, ktorý má schopnosť tvoriť pútavé texty
Dobrý pravopis a štylistika
Základná orientácia v ekonomickom prostredí a povedomie o situácii na trhu práce
Samostatnosť
Flexibilita, aktívny prístup
Schopnosť efektívne komunikovať
Dôslednosť a zmysel pre detail

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Zoznam, s.r.o. je prevádzkovateľ internetových stránok. V súčasnosti ponúka viac ako 40 vlastných a partnerských online produktov. Medzi najdôležitejšie patrí Zoznam.sk, ktorý vznikol v roku 1997 ako vôbec prvý vyhľadávač na Slovensku. Dôležitou súčasťou portfólia je aj spravodajský portál Topky.sk, ktorý si v roku 2017 už šiestykrát pripísal prvenstvo v kategórii „Médiá“ v rebríčku „Najtrendovejších výrazov roka“ od spoločnosti Google.

Pridaj sa na zoznam našich kolegov v jednej z TOP online spoločností a sleduj aktuálne voľné pracovné ponuky.

Oblasť pôsobenia:

Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby

Adresa:

Zoznam, s.r.o.
Viedenská cesta 3-7
Bratislava
Slovenská republika
www.zoznam.sk

Kontaktné údaje:

Pavel Zajcev
Viedenská cesta 3-7, Bratislava, 85101, Slovenská republika