Odborný/á referent/ka hospodárskej správy

30.10.2019 A.P.I., s. r. o.
Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Prešov
Prešov
Solivarská 28
08005

Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Poľnohospodárstvo a lesné hospodárstvo, Štátna a verejná správa; Referent, Správca budov
Ponúkaný plat (základná mzda): 728 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
728 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
8. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
12. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 18

Pracovná oblasť:

Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:životopis zaslať na email

Náplň (druh) práce
• vykonávanie bežných administratívnych, kancelárskych a ekonomických prác
• obsluha kancelárskej, výpočtovej a komunikačnej techniky
• vedenie evidencie zálohových platieb vlastníkov
• vystavovanie zálohových predpisov nájomníkom za jednotlivé služby
• zúčtovávanie jednotlivých platieb
• vykonávanie po odsúhlasení kompetentnou osobou úhradu došlých faktúr
• poskytovanie pravidelne v štvrťročných intervaloch všetkým nájomníkom v písomnej forme prehľad o stave nedoplatkov a postupe o ich vymáhaní
• spracovávanie správy o hospodárení za kalendárny rok v spolupráci s vedúcim správy budov
• kontrolovanie dodržiavania lehôt úhrad od jednotlivých vlastníkov
• na konci zúčtovacieho obdobia vyhotovovanie vyúčtovania jednotlivým nájomníkom v spolupráci s vedúcim správy budov
• vystavovanie faktúr za poskytované služby
• vystavovanie hlásení pre príslušné úrady (štatistika)
• spolupráca s ostatnými pracovníkmi
• dodržiavanie interných pokynov a predpisov BOZP

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Komunikatívnosť, zodpovednosť, kultivovaný písomný prejav, spoľahlivosť, organizačná schopnosť, samostatnosť, rozhodovanie, precíznosť.

Odborná prax oblasti prevádzky budov.
Preukázanie praktických zručností: Spracovanie tabuľky v Exceli.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

A.P.I., s. r. o.
08005 Prešov
Slovensko