Upratovač(ka)

16.01.2020 SSMD s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Mlynská dolina.
Bratislavský kraj; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády; Upratovačka
Ponúkaný plat (základná mzda): 5 EUR/hod.
6,50 € / hod. (pri fakturácii na živnosť).
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, polovičný úväzok, vedľajší, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pravidelné upratovanie kancelárskych priestorov, najmä v skorých ranných hodinách a cez víkendy. Momentálne voľné pozície:
1. upratovanie bytov, PO - PI 9:00 - 17:00 (rôzne termíny aj rozsahy).
2. upratovanie firemných priestrov na Tomášikovej ulici: PO / UT / ST 14:00 - 16:00 (deň je na výber, čas je fixný).
3. upratovanie firemných priestorov vo Vajnoroch: PI 15:00 - 18:00 (vlastné auto je výhodou, inak spoj 65).
4. upratovanie firemných priestorov pri Avione: UT + ŠT ráno / večer 1,0 hod. + piatok poobede / víkend 3,5 hod.
Práca nie je vhodná pre osoby, kt. pracujú na smeny.

Iné výhody:

Korektný a ústretový prístup zo strany zamestnávateľa.
Pri dlhodobej spolupráci možnosť platového rastu.

Informácie pre uchádzača:

Uchádzačov prosíme o zaslanie životopisu.
Vybraných budeme telefonicky kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre osoby so ZP: Áno
Vhodné pre mladistvého: Áno

Precíznosť, spoľahlivosť, slušnosť.