Controller/ Finančný analytik (vplyv na procesy, reporting priamo top manažmentu)

17.11.2019 SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o.
Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Ekonomika, financie, účtovníctvo, Obchod; Finančný analytik, Finančný kontrolór
Ponúkaný plat (základná mzda): 1900
od 1900eur btt - plat závisí od seniority
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáte komplexnú pozíciu, kde by ste reportovali priamo riaditeľovi firmy? Uprednostňujete komornejšiu atmosféru medzinárodnej spoločnosti pred SSC? Pre nášho klienta hľadáme skúseného controllera/ finančného analytika s aktívnou angličtinou. Na pozícii budete môcť priamo vidieť do biznisu, navrhovať zmeny, či implementovať nové procesy.

Na zodpovednosti budete mať:
* vykazovanie a analýzy získaných aktív
* rozpočtovanie, príprava cash flow, forecasting
* finančné modelovanie pre interných aj externých klientov (SR, ČR)
* dohľad nad likviditou spoločnosti, riadenie vnútropodnikových úverov
* najrôznejšie finančné analýzy a reporting pre top manažment spoločnosti
* možnosti pre návrh zmien a návrhy nových procesov
* možnosť vidieť do biznisu, vplyv analýz na biznis a naopak

Iné výhody:

* work - life balance
* profesionálny tím a dobrá pracovná atmosféra
* podpora vo vzdelávaní a profesionálnom raste
* o ďalších benefitoch sa môžeme porozprávať na osobnom stretnutí

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (expert - C2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Úspešný kandidát musí mať:
* ukončené vysokoškolské vzdelanie
* najmenej 2-3 roky skúsenosti na pozícii controllera, či finančného analytika
* analytické myslenie, všeobecný prehľad, schopnosť premýšľať komplexne nad dátami (nielen vygenerovať čísla a nerozumieť ich vplyvu na firmu)
* veľmi proaktívna osobnosť, ktorá hľadá spôsoby "ako sa to dá"
* IFRS 9 výhodou
* profesionálna úroveň EXCELu
* aktívna angličtina (C1) - 50% komunikácie v angličtine (interne, alebo so zahraničím)

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

SYNERGIE ako personálno-poradenská spoločnosť má viac ako 20 rokov skúseností so slovenským a českým trhom práce. Vyhľadávame širokú škálu zamestnancov od absolventov, špecialistov cez stredný a top manažment.
Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe. Podľa ankety Najzamestnávateľ sme 2. najatraktívnejším zamestnávateľom v oblasti personálneho poradenstva.
Sme držiteľom ocenenia RecruitRank Awards 2013 za 1. miesto v kategórii veľké personálne spoločnosti. Píšeme blog www.hladacipokladov.sk

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o.
Dunajská 4
Bratislava
Slovenská republika
www.synergie.sk

Kontaktné údaje:

Daniela Matošková
Tel: +421 254 415 522