Asistentka predaja do predajne s módou do Bratislavy

02.12.2019 RAVELA s.r.o.
Miesto práce: Predajňa Michell fashion v OC BORYMALL v Lamači - Bratislave
Bratislavský kraj; Bratislava, okres Malacky, okres Pezinok, Senec
Typ pracovnej ponuky: Obchodník, predajca, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 642 - 1200 EUR
Mzda 642€ + odmeny od tržby + príplatky za víkendy
Mzda celkom sa pohybuje od 850 € do 1200 € brutto
Termín nástupu do práce: od 1.12.2019 do 1.12.2019
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, vedľajší
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- obsluha zákazníkov
- aranžérske práce
- práca s pokladňou

Iné výhody:

- stravné lístky
- odmeny od tržby
- zľavy v predajniach

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vhodné pre osoby so ZP: Áno
Vhodné pre mladistvého: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Predajňa Michell fashion, predajne s odevmi - pánske obleky, košele, doplnky, spoločenské šaty.

Oblasť pôsobenia:

Maloobchod s textilom v špecializovaných predajniach

Adresa:

RAVELA s.r.o.
Kominárska 142/6
Bratislava - Nové Mesto
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Janette Stanova
Kominárska 142/6, Bratislava - Nové Mesto, 831 04, Slovenská republika
Tel: 0903641343