Inštalačný technik telekomunikačných služieb UPC

17.11.2019 Q-PROJEKT PLUS, s. r. o.
Miesto práce: Bánovce nad Bebravou, okres Nitra, okres Piešťany, okres Trenčín; Nitra, Piešťany, Stará Turá, Trenčín
Typ pracovnej ponuky: Servisný technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 - 2500 EUR
úkolová mzda podľa počtu zrealizovaných pripojení / úkonov
Termín nástupu do práce: od 25.11.2019
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hlavná náplň práce je inštalácia a servis služieb telekomunikačného operátora UPC u zákazníka, prevažne v bytoch. Práca tiež zahŕňa prevádzkovú údržbu siete a riešenie poruchových stavov siete, tj. oprava poškodených hlavných rozvodov, výmena vadných prevodníkov a zosilňovačov, a podobne.

Iné výhody:

flexibilná pracovná doba

Informácie pre uchádzača:

Potrebné mať vlastný automobil

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Administrácia LAN/WAN, Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Používateľ MS Windows

príjemné vystupovanie a schopnosť komunikovať so zákazníkom, operatívne riešiť nepredvídané situácie pri inštalácií / servise, zodpovednosť, dochvíľnosť. Vyhláška č. 508/2009 Z.z. §21 - §23 výhodou.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť sa venuje montáži optických a káblových rozvodov, najmä, ale nie iba, pre telekomunikačných operátorov pôsobiacich na území SR.

Adresa:

Q-PROJEKT PLUS, s. r. o.
Žabinská 325
Trenčín
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Jozef Rožník
Žabinská 325, Trenčín, 911 05, Slovenská republika
Tel: 0902037158