ELEKTRO - ÚDRŽBÁR S VYHLÁŠKOU 21

19.11.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Matejovce
okres Poprad
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Elektrotechnika a energetika; Elektromechanik, Inžinier údržby
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
1000
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Priamo do kmeňového stavu zamestnávateľa, ktorý sa zaoberá výrobou a predajom plastových komponentov pre bielu techniku a automobilový priemysel, hľadáme Elektro-údržbára s vyhláškou 21,

Vašou úlohou bude:

- vykonávanie preventívnej údržby vstrekolisov
- špeciálna práca na opravách strojov
- zodpovednosť za preventívnu údržbu
- výmena dielov
- navrhovať a implementovať nápravné opatrenia pri poruchách

Iné výhody:

- Práca na plný pracovný úväzok v stabilnej spoločnosti
- Príplatky za zmennosť
- Práca na 3 zmeny v príjemnom pracovnom prostredí
- Stravovanie v priestoroch závodu
- Viac informácií o benefitoch priamo na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- odborné vzdelanie technického ,prípadne elektrotechnického smeru /nutná prax min. 1 rok
- práca v 3 zmennej prevádzke
- odborná spôsobilosť- el. vyhláška 21 ( nutnosť)