Sales Support (Ref. č.: PR/022035)

20.01.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva; Administratívny pracovník, Asistent, Telefonický operátor
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1100€
Termín nástupu do práce: ASAP
Druh pracovného pomeru: hlavný, vedľajší, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Administratívna činnosť
* Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie potencionálnych zahraničných zákazníkov telefonickou i mailovou formou
* Nutná je znalosť angličtiny + francúzštiny alebo ruštiny
* Vybavovanie telefonických a emailových dopytov zákazníkov
* Vytváranie cenových ponúk, záväzných objednávok, dodacích listov a faktúr
* Objednávanie a sledovanie prepráv a staranie sa o administratívu s tým spojenú

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Francúzsky jazyk (stredne pokročilý - B2)
Ruský jazyk (stredne pokročilý - B2)
Slovenský jazyk (pokročilý - C1)
Vhodné pre absolventov: Áno

Iné znalosti:

Fakturácia, Hospodárska korešpondencia, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word, Skladové hospodárstvo

* Hľadáme zodpovedného a precízneho uchádzača s príjemným vystupovaním, ktorý je schopný riešiť pracovné úlohy aj v prípade neprítomnosti nadriadeného pracovníka a bude mať prehľad v objednávkach i faktúrach
* Nutná je znalosť anglického jazyka + aspoň jedného ďalšieho z uvedených jazykov
* Prax na podobnej pozícii je výhodou
* Jazykové znalosti:
*  Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
*  Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)
* alebo
*  Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)