Predaj pyrotechniky

17.11.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Poprad
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Dokladač tovaru, merchandiser, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,28 EUR/hod.
4,28 €/hod. brutto + príplatky za víkendové zmeny
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: vedľajší
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- dokladanie a predaj pyrotechniky v období 18.12. - 31.12.2019
- nenáročná práca pre všetkých od 18 rokov - vhodná aj pre študentov, ženy na rodičovskej dovolenke a dôchodcov
- potrebný je zdravotný preukaz pre prácu s potravinami

Iné výhody:

- možnosť privyrobiť si popri zamestnaní
- získate osvedčenie na predaj pyrotechniky platné 5 rokov
- možnosť vyplatenia zálohy pred Vianocami

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno