Prípravár, rozpočtár stavieb (zdravotechnika, kúrenie a plyn)

20.11.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Reality a stavebníctvo; Prípravár stavieb, Rozpočtár, kalkulant
Ponúkaný plat (základná mzda): 1600 EUR
od 1600€ btto/mes.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Vypracovávanie cenových ponúk
- Kontrola zverenej projektovej dokumentácie (pre zdravotechniku, kúrenie a plyn)
- Spracovanie podkladov pre rozpočty, vypracovávanie nulových rozpočtov
- Správa dát v projektoch

Iné výhody:

Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

Iné znalosti:

AutoCAD, CENKROS, Microsoft Excel

- samostatnosť
- spoľahlivosť
- precíznosť
- ODIS - výhodou