custom-banner

Predaj pyrotechniky od 18.12.2018!Hľadáme zamestnancov na ľahkú,ale dobre platenú prácu!!

03.07.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Dunajská Streda
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Dokladač tovaru, merchandiser, Pokladník, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,28 EUR/hod.
4,28€ hod / brutto + SL v hodnote 3,83
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, vedľajší
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vydávanie pyrotechnických výrobkov v obchodnom reťazci v Dunajskej Strede / pyrotechnikai eszközök árulása Dunaszerdahelyen
- plnohodnotné školenie na získanie certifikátu / teljes értékű iskolázást biztosítunk
- brigáda iba na december / munka csak a decemberi hónapra
- práca aj s pokladňou / pénztárral is kell dolgozni

Iné výhody:

- vhodná robota aj pre dôchodcov, pri materskej, štúdiu - pre každého! / alkalmas munka nyugdíjasoknak, anyasági mellett, suli mellet - mindenkinek!
- zaujímavý zárobok / motiváló fizetés
- môžeš si vybrať zmenu, na ktorú chceš ísť (sú ranné a poobedné) / kiválaszthatod a műszakot (reggeles vagy délutános)
- práca na pracovnú zmluvu / szerződésre
- stravné lístky za každú odpracovanú zmenu / ebédjegyek minden ledolgozott műszakért

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- vek od 18! / 18 éves kortól
- vlastná doprava / az utazás nincs biztosítva
- PYRO preukaz výhodou, ale nie podmienkou! / az érvényes PYRO engedély előny
- platný ZP / az érvényes engedély élelmiszerekkel való munkára
- výpis z registra trestov / kivonat a bűnügyi nyilvántartásból
- lekárska prehliadka / orvosi kivizsgállas belépes elót