TESTOVACÍ TECHNIK - Liptovský Hrádok - nástup priamo do KMEŇA

19.11.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Liptovský Mikuláš
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Výroba; Elektromechanik, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,35 EUR/hod.
4,35€/hod + bonusy
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca na skúšobných a testovacích zariadeniach
- práca s počítačom a testovacími programami na počítači
- práca s výrobnou dokumentáciou
- kontrola elektrotechnických výrobkov a systémov podľa sprievodnej dokumentácie

- miesto výkonu práce Liptovský Hrádok

- dôkladné zaškolenie v tréningovom centre
- dochádzkový bonus ( 500€ za 6 mesiacov )
- odmeny od 2. mesiaca
- zabezpečené stravovanie v závodnej kuchyni
- dobrá firemná kultúra

Iné výhody:

- nástup priamo do KMEŇA

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

- platná vyhláška §22 (prípadne §21)