Predavač pyrotechniky - Dolný Kubín

19.11.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Dolný Kubín
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Dokladač tovaru, merchandiser, Predajca pyrotechniky, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,5 EUR/hod.
4,50€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vašou úlohou bude asistovať pri výbere pyrotechniky.
Zmeny si môžete vybrať a naplánovať podľa Vášho voľného času.

Pracuje sa aj s pokladňou - terminál aj hotovosť

Iné výhody:

- pyrotechnický preukaz a školenie zabezpečujeme ZADARMO

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami (vybavíte u svojho lekára)
- podmienkou je vek nad 18 rokov a výpis z register trestov
- vhodné pre mužov, ženy