Operátor výroby na 1zmenu - Alekšince

18.11.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Alekšince 231, 951 77 Alekšince
Nitriansky kraj
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 600 EUR
600€ + 200€ výkonnostný bonus
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

PLNOAUTOMATICKÁ LINKA NA PLNENIE PREVÁDZKOVÝCH KVAPALÍN
- obsluha prideleného a obsluhového zariadenia
- príprava plastových nádob na pripravené prevádzkové kvapaliny
- príprava kvapalín na inport/export
- skladové práce

Iné výhody:

- práca vhodná pre mužov aj ženy
- dochádzkové bonusy 200€/mesiac
- pracovná ponuka na 1 zmeny (výnimočne sa pracuje na 2 zmeny)
- stravné lístky za každú odpracovanú zmenu v hodnote 4€

Vaše životopisy zasielajte na dole uvedenú emailovú adresu a po dôkladnom zhodnotení Vás pozveme na pracovný pohovor. V prípade otázok neváhajte a kontaktujte nás.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- dodržanie pracovnej a technologickej disciplíny
- flexibilita,
- samostatnosť,
- spoľahlivosť,
- manuálna zručnosť,
- práca vhodná pre mužov aj ženy,