Zarobte si ešte pred Vianocami! Predaj pyrotechniky v KOMÁRNE

19.11.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Komárno
okres Komárno
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Dokladač tovaru, merchandiser, Pokladník, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 4 EUR/hod.
4 €/hod + 0,50 €/hod - dochádzkový bonus
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- dopĺňanie pyrotechniky do regálov, dozor pred krádežou, poradenstvo pri výbere
- práca s platobným terminálom a s HOTOVOSŤOU
- miesto výkonu práce: KOMÁRNO

Vhodné od 18 rokov.

K práci je potrebné sa zúčastniť školenia na pyrotechniku v Bratislave (20.12.2018) + vlastniť zdravotný preukaz do potravinárstva a tiež výpis z registra trestov (nie starší ako 3 mesiace)

- v prípade ak z minulých rokov máte pyrotechnický preukaz, preveríme jeho platnosť

Zmeny: 7:00 - 14:00 alebo 14:00 - 20:00 (na týždeň vopred voliteľné)

MZDA:
- 4,00 €/hod
- 0,50 €/hod dochádzkový bonus

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno