Odborný asistent so zameraním na vyučovanie ekonomických predmetov

15.11.2019 UNIVERZITA J. SELYEHO
Miesto práce: Slovensko
okres Komárno
Komárno
Bratislavská cesta 3322
94501

Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Ekonomika, financie, účtovníctvo; Asistent, Ekonóm, Kondičný tréner
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: 1. 1. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Dátum nástupu:
1. 1. 2020

Dátum pridania ponuky:
8. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
8. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Náplň (druh) práce
V prípade záujmu zašlite zamestnávateľovi prihlášku do výberového konania s nasledovnými prílohami: - profesijný štruktúrovaný životopis; overené fotokópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní a o dosiahnutej vedeckej kvalifikácii; prehľad publikačnej a vedecko-výskumnej činnosti; prehľad o účasti na výskumných projektoch, potvrdenia o doterajšej pedagogickej praxi; osobný dotazník, písomný súhlas so spracovaním osobných údajov uchádzača na účely výberového konania, písomné čestné vyhlásenie o bezúhonnosti. Uvedené doklady je potrebné doručiť na adresu univerzity: Univerzita J. Selyeho, Personálne oddelenie, Bratislavská cesta 3322, 945 01 Komárno, v termíne najneskôr do 28.11.2019. Na obálku uviesť: "VK - neotvárať". Podrobné informácie o kvalifikačných predpokladoch a iných kritériách a požiadavkách nájdete na: https://www.ujs.sk/sk/univerzita/ponuka-prace-ujs.html

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • maďarský - vysoká: C1 a C2

Ďalšie požiadavky:

podrobné informácie o kvalifikačných predpokladoch nájdete na: https://www.ujs.sk/sk/univerzita/ponuka-prace-ujs.html

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

UNIVERZITA J. SELYEHO
Bratislavská cesta 3322, Komárno, 94501