Predajca životného a neživotného poistenia Námestovo, okolie

26.10.2019 Tatiana Ortutayová
Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Námestovo
Námestovo

Námestovo
Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Obchod; Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 600 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Práca v spoločnosti s 25 ročnou históriou na Slovensku. Pravidelné školenia zadarmo, bonusy, cieľové prémie, flexibilný pracovný čas. Široké portfólio produktov. Nadštandardné odmeňovanie. Možnosť pracovať aj popri zamestnaní. Bezkonkurenčné produkty.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
600 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
8. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
8. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:osobný pohovor

Náplň (druh) práce
Predaj životného a neživotného poistenia. Práca v spoločnosti s 25 ročnou históriou na Slovensku. Pravidelné školenia zadarmo, bonusy, cieľové prémie, flexibilný pracovný čas. Široké portfólio produktov. Nadštandardné odmeňovanie. Možnosť pracovať aj popri zamestnaní. Bezkonkurenčné produkty.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventazdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • samostatnosť

Počítače:
  • Microsoft Outlook - elementárna
  • Internet - elementárna

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • empatia

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Tatiana Ortutayová
Kuzmányho 1399/33
03101 Liptovský Mikuláš
Slovensko
Tel: +421905545573