Vodič vysokozdvižného vozíka

14.11.2019 FERPLAST SLOVAKIA s.r.o.
Miesto práce: Novozámocká 58, 946 51 Nesvady
Nitriansky kraj; okres Komárno, okres Nové Zámky; Komárno
Typ pracovnej ponuky: Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 625 - 743 EUR
od 625 € v závislosti od skúseností (základná zložka mzdy), od 118 € (pohyblivá zložka mzdy)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- prísun materiálu na jednotlivé pracovné úseky,
- zásobovanie a odvoz hotových výrobkov,
- zriaďovacie a organizačné práce v sklade,
- práca na zmeny

Iné výhody:

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- možnosť pracovného postupu a zvyšovania platu
- každoročné prehodnocovanie platu
- mesačný bonus do 118 €
- stravovacie poukážky v hodnote 3,90 €
- benefity zo sociálneho fondu
- preplácanie všetkých nadčasov v danom mesiaci (cez víkendy a počas nočných zmien s príplatkom)
- navýšenie mzdy po plnom zapracovaní

Ďakujeme vopred všetkým záujemcom. Záujemcov, ktorí spĺňajú požadované kritériá budeme kontaktovať a to formou telefonického rozhovoru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- zodpovednosť, presnosť, samostatnosť, flexibilita

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

FERPLAST SLOVAKIA s. r. o. je dcérskou spoločnosťou talianskej spoločnosti
FERPLAST GROUP, ktorá sa zaoberá výrobou produktov a doplnkov pre domáce
zvieratká (vtáky, mačky psy, ryby...)

Oblasť pôsobenia:

Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Adresa:

FERPLAST SLOVAKIA s.r.o.
Novozámocká cesta 58
Nesvady
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Linda Szaboová
Novozámocká cesta 58, Nesvady, 94651, Slovenská republika