Vodič vysokozdvižného vozíka

19.08.2020 FERPLAST SLOVAKIA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Novozámocká 58, 946 51 Nesvady
Nitriansky kraj; okres Komárno, okres Nové Zámky; Hurbanovo, Kolárovo, Komárno, Nové Zámky
Typ pracovnej ponuky: Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
od 700 € v závislosti od skúseností (základná zložka mzdy), do 133 € (pohyblivá zložka mzdy)
Termín nástupu do práce: od 12.9.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- prísun materiálu na jednotlivé pracovné úseky,
- zásobovanie a odvoz hotových výrobkov,
- zriaďovacie a organizačné práce v sklade,
- práca na zmeny

Iné výhody:

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- možnosť pracovného postupu a zvyšovania platu
- každoročné prehodnocovanie platu
- mesačný bonus do 133 €
- jedálne karty
- benefity zo sociálneho fondu
- preplácanie všetkých nadčasov v danom mesiaci (cez víkendy a počas nočných zmien s príplatkom)
- navýšenie mzdy po plnom zapracovaní

Ďakujeme vopred všetkým záujemcom. Záujemcov, ktorí spĺňajú požadované kritériá budeme kontaktovať a to formou telefonického rozhovoru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- zodpovednosť, presnosť, samostatnosť, flexibilita