Hľadáte prácu? Zarobte si nočným dokladaním až 5€/h

20.11.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Dokladač tovaru, merchandiser
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,8 EUR/hod.
3.80€+ 1.20€ -nočný príplatok
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Dokladanie tovaru do regálov na predajni a skladu v obchodnom reťazci potravín.
Na dlhodobú brigádu hľadáme brigádnikov -na pravidelné dokladanie pondelok až piatok.
Práca sa vykonáva len v noci v čase od 21.00 do 05.00.hod
Počet a dni zmien si plánujete ako vám vyhovujú.
Miesto výkonu práce Dúbravka.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

Práca vhodná ako aj pre mužov tak aj pre ženy,
K práci je potrebný potravinársky preukaz, ktorý vám ochotne pomôžeme vybaviť u obvodného lekára
Uchádzač musí mať 18 rokov, a ochotu pracovať v noci
V prípade že ste študent prineste si so sebou na pohovor aj potvrdenie o návšteve školy, a v prípade poberania dôchodku aj potvrdenie alebo výmer.