Montážny/a pracovník/čka v Nitre - 7€ / hod. + hradené ubytovanie

13.12.2019 EXACT SYSTEMS SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce: Banskobystrický kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Žilinský kraj; Nitra
Typ pracovnej ponuky: Kontrolór
Ponúkaný plat (základná mzda): 1050 - 1400 EUR
7-8€/h na voľnú živnosť alebo od 5,20€/h na dohodu o pracovnej činnosti
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, živnosť
Počet voľných miest: 30

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Rozširujeme náš tím, kde môžete patriť aj Vy!
Čo budete vykonávať, ak získate túto pozíciu?
- pracovať v automobilovom priemysle
- pracovať v príjemnom prostredí
- PRACOVAŤ NA DVOJZMENNEJ alebo TROJZMENNEJ PREVÁDZKE
- vypomáhať pri výrobe komponentov do automobilov
- vykonávať medzioperačnú kontrolu dielov
- vykonávať jednoduché manipulačné práce
- evidovať výsledky svojej činnosti

Iné výhody:

- zabezpečené a hradené ubytovanie prvý mesiac

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno