Manažér potravinovej výroby - Stará Ľubovňa

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • zodpovednosť za riadenie a organizovanie výrobného procesu pre prevádzky spracovania mäsa,
  • tvorba stratégie, identifikácia podnikateľských a obchodných príležitostí, jednanie s dodávateľmi (dohadovanie cien) a odberateľmi (aktívny predaj), budovanie distribučných predajných kanálov,
  • analýza trhu, monitorovanie konkurencie, trendov, cien a produktov,
  • definovanie a riadenie politiky ľudských zdrojov, výber kľúčových manažérov, vytváranie a rozvíjanie firemnej kultúry, reprezentácia spoločnosti navonok,
  • mesačné správy, prezentácia plánov a výsledkov vlastníkom spoločnosti,
  • dodržiavanie platných noriem.
Benefity a ďalšie výhody:
  • mzda 2500 € brutto/mesiac + odmeny podľa skúseností kandidáta,
  • služobný mobil, notebook, osobný automobil,
  • možnosť ubytovania,
  • a iné.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • min. stredoškolské ekonomické vzdelanie,
  • aspoň 5 rokov praxe samostatného riadenia strednej veľkej obchodnej potravinárskej spoločnosti,
  • skúsenosť s aktívnym predajom a nákupom (dohadovanie cien a iné),
  • znalosť ekonomiky obchodnej spoločnosti,
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni,
  • schopnosť viesť ľudí,
  • príjemné a reprezentatívne vystupovanie,
  • organizačné a komunikačné schopnosti.