Pomocný/á pracovník/čka pri triedení zásielok, Bratislava - Nové Mesto

19.11.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,8 EUR/hod.
3,80€/hod
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- triedenie listových a balíkových zásielok

Pracovná doba - možnosť výberu:
Pondelok - Piatok : denné, poobedné aj nočné zmeny

-bez ubytovania

Máte záujem o brigádu?
Stačí poslať životopis s aktuálnym telefónnym číslom a my sa Vám ozveme už v najbližší pracovný deň alebo nás kontaktujte na tel.čísle 0917 862 017

Iné výhody:

- týždenné vyplácanie
- nástup ihneď
- rovnaká mzda pre mužov a ženy
- možnosť dlhodobej spolupráce
- konzultant, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

- chuť pracovať
- zodpovednosť
- vek nad 18 rokov
- čistý výpis registra trestov